Banner Go to our online form
News photo

Ligjėratė e hapur nga profesori ndėrkombėtar Shlomo Ariel

Kolegji Dardania organizoi nė njė ligjerate tė hapur pėr tė gjithė studentėt e Kolegjit Dardania lidhur me Terapinė Familjare, ligjeraten e mbajti prof. Shlomo Ariel, me datėn 17 mars, 2014, Lexo mė shumė

News photo

KOLEGJI DARDANIA NDAU 15 BURSA PĖR STUDENTĖ TĖ DALLUAR

Kėshilli Drejtues i Kolegjit Dardania ndau 15 bursa pėr studentė me sukses tė dėshmuar gjatė studimeve deri tani dhe pėr sjellje tė shkėlqyeshme pėr vitin akademik 2013/14 Lexo mė shumė

News photo

CIKĖL LIGJĖRATASH NGA PROFESORĖ EMINENTĖ NDĖRKOMBĖTARĖ NGA UNIVERSITETI I BOSTONIT USA

Gjatė kėtyre ditėve Kolegji Dardania - Institucion i Arsimit Universitar, mirėpriti edhe njė profesor eminent ndėrkombėtar nga Universiteti i Bostonit nė Massachusetts. Lexo mė shumė

shiko tė gjitha
Anketa Cila mendoni se ėshtė mė kryesore nė Kolegjin Dardania?

Doktoraturė

Lajmėrimet